Aktualności

UKS Kapry logo swim 1 1

Aktualności

W dniu 18 czerwca o godz 17;00 w Zespole Szkół Ogólnokształcacych i sportowych w Pruszkowie odbędzie się szkolenie z zakresu dietetyki i suplementacji dla wszystkich zawodników UKS Kapry

17:00-17:45 - blok dla zawodników

18:00-19:00 - blok dla rodziców i zawodników

Szkolenie poprowadzą

Mateusz Hemka – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od zawsze związany ze sportem, początkowo jako czynny zawodnik, aktualnie doradca do spraw suplementacji oraz biegacz amator. Na codzień współpracuje z kadrami narodowymi (m.in. PZPN, PZTW, PZT), klubami sportowymi (m.in. Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok) oraz sportowcami amatorami. Mateusz pomoże Wam dobrać odpowiednią oraz bezpieczną suplementację.

Alicja Krajowska – Kukiel – absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalizuje się w dietetyce sportowej. Współpracuje z tenisistami, biegaczami, triathlonistami, pływakami, piłkarzami a także zawodnikami innych dyscyplin sportowych w różnym wieku – zarówno profesjonalistami, jak i amatorami. Kładzie nacisk na praktyczne podejście do diety, edukację oraz indywidualizm w dopasowywaniu zaleceń żywieniowych w oparciu o upodobania i możliwości każdej osoby.