13.11.2020 Pływlnia Kapry
opłata startowa 15 zł od zawodnika
klub dopłaca 50 % do startów
Otwarte Jesienne Mistrzostwa Okregu Warszawsko-Mazowieckiego
UKS Kapry-Armexim Pruszków
Nr | Zawodnik | Rok urodzenia | Konkurencja |
---|---|---|---|
1 | Auguściak Michalina | 2002 | 2020-11-13, kobiety, 50m, dowolny, 14-99 lat |
2 | 2020-11-13, kobiety, 200m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
3 | 2020-11-13, kobiety, 50m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
4 | 2020-11-13, kobiety, 100m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
5 | Zawada Nikola | 2006 | 2020-11-13, kobiety, 50m, dowolny, 14-99 lat |
6 | 2020-11-13, kobiety, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
7 | 2020-11-13, kobiety, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
8 | 2020-11-13, kobiety, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
9 | 2020-11-13, kobiety, 200m, motylkowy, 14-99 lat | ||
10 | Iwaniuk Mateusz | 2006 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
11 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
12 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
13 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
14 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, motylkowy, 14-99 lat | ||
15 | Kucharski Jan | 2002 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
16 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
17 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, dowolny, 14-99 lat | ||
18 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
19 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
20 | Kuzia Krzysztof | 2003 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
21 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, klasyczny, 14-99 lat | ||
22 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, klasyczny, 14-99 lat | ||
23 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, klasyczny, 14-99 lat | ||
24 | Rezner Jan | 2005 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
25 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
26 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
27 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
28 | Słowikowski Bartosz | 2002 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
29 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
30 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
31 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, grzbietowy, 14-99 lat | ||
32 | Zgoda Jędrzej | 2004 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
33 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
34 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
35 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
36 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, motylkowy, 14-99 lat | ||
37 | Joachimiak Łukasz | 2005 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
38 | GOŁĘBIOWSKI OLIWER | 2004 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, dowolny, 14-99 lat |
39 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, klasyczny, 14-99 lat | ||
40 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, motylkowy, 14-99 lat | ||
41 | 2020-11-13, mężczyźni, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
42 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat | ||
43 | Auguściak Magdalena | 2003 | 2020-11-13, kobiety, 50m, klasyczny, 14-99 lat |
44 | 2020-11-13, kobiety, 100m, klasyczny, 14-99 lat | ||
45 | 2020-11-13, kobiety, 50m, motylkowy, 14-99 lat | ||
46 | 2020-11-13, kobiety, 200m, klasyczny, 14-99 lat |
Nr | Konkurencja | Zgłoszonych sztafet |
---|---|---|
1 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, zmienny, 14-99 lat, sztafeta | 1 |
2 | 2020-11-13, mężczyźni, 200m, dowolny, 14-99 lat, sztafeta | 1 |
3 | 2020-11-13, mężczyźni, 100m, dowolny, 14-99 lat, sztafeta | 1 |